miként ismertem meg ......

L EIROM HOGYAN ISMERTEM meg a titok ami már nem is titok vonzás törvényét.

Ezelőtt egy éve , a párom nagyon keresgélt a neten , mikor én északás voltam .,ő hajnalig fentt volt .Ésmondogatta hogy rá akadtt a titokra , hogyan lehetne jobb az életűnk . én oda sem figyeltem rá, de ő mindég a számitógép előtt volt ha csak ideje engedtte és ,három hónap után ugy meg változott a párom , nem ismertem rá , már - már az el vállásal, fenyegedttem , mert arra gondoltam meg őrűlt , csendes lett , nem szólt semmit senkinek zárkózott lett , még velem sem osztotta meg az örömét, bánatát , .Néha mondogatta vonzza a jót , a pénzt , de én hallani sem akartam rólla mit hord össze , ezért nem is osztotta meg többé velem , amit a neten olvasgatott, . sokat voltam kétségben , hogy a párom nem velem törődik ., el hanyagol , csak olvasgat a neten , Sokkára bele törődttem és utánna néztem , mit tanul annyira . Villás Béla előadásait tanulgatta és néha - néha vonzás törvényét is , és sok mást sprituális dolgokat, Félév elteltével én is rá akadttam egy olyanra , hogy nem vagy egyedűl, merj változni és vonzd magadhoz a jót .Tanulgadttam , keresgéltem és meg találtam , amit régen keresek csak még én sem tudttam mi az, igy lett béke a családban , amit köszönök istennek hogy még sem váltunk el hanem jó utra terelt engem is.
azóta , eggyűtt gyakoroljuk a férjemmel és boldoság be költözött a szivűnkben. Hát ez az én kis történetem , ami meg változtatta az életűnket.