reménytelen szerelem

A reménytelen szerelemről…..(nincs olyan) OLVASD VÉGIG!
Az én történetem régebben kezdődött amikor meglátogattam egy munkatársamat Győrben. Mivel én az ország déli részén lakom, így ott aludtam náluk pár napot. Akkor 24 éves voltam és a munkatársam szintén. Ott ismertem meg az ő kishúgát aki akkor 10 éves volt. Első látásra éreztem iránta egy különleges köteléket de mivel 10 éves volt én meg 24 így nem gondolkoztam semmiről, elnyomtam magamban az érzést. Amikor hazajöttem tőlük olyat éreztem mintha kitéptek volna egy darabot a szívemből, nem tudtam mire vélni a dolgot, mert ilyet még lány iránt sosem éreztem. Nagyon rossz volt, a hiánya 2 hétig minden napomat megkeserítette. Ekkor ismertem meg a vonzás törvényét és a titkot. A titok azt mondja hogy amire a legtöbbet gondolunk és úgy is érezzük az megvalósul. A helyzetemet különben bonyolította hogy akkor ,,járt” az osztálytársával, azaz volt köztük valami kis gyerekszerelem. Azonban én mindezek ellenére és arra kezdtem fókuszálni hogy mi lenne ha a lány belém szeretne és ő is azt érezné irántam amit én ő iránta. Mivel amikor ott voltam nála jól elvoltunk, gondoltam nem is akkora hülyeség ez az elképzelés. Igyekeztem nap mint nap fókuszálni a kívánt álomra és célra. Idővel megtörtént az amire vágytam: pár héttel a hazaérkezésem után a bátyja írt hogy a kislánynak hiányzok és mit szólnék hozzá ha még a hó végén meglátogatnám őket. Azt hittem nem hiszek a fülemnek és elmentem hozzájuk. Ekkor éreztem azt hogy a kiscsaj is máshogy gondol rám. De mivel 10 éves volt sosem gondoltam volna arra hogy legyen köztünk bármi, de elhatároztam magamban hogy ha nagy lesz feleségül veszem:D:D:D Hát ja akkor még őrültségnek tünt. Nem mondtam el neki ezt az álmom csak legbelül úgy éreztem hogy nekem ő lesz az akit megírtak odafent. Ekkor jöttem rá hogy miért érzem iránta ezt a különleges kötődést: Ő az igazi!!??. Viszont nem várhattam meg míg felnő, 24 évesen kellett legyen barátnőmnek. Lett is, de ekkor szembesültem vele hogy a lány óriásit csalódott bennem és szomorú miattam. Amikor legközelebb voltam náluk nem figyelt rám és éreztem hogy valami baja van velem, persze tudtam hogy ez a baja de egy, akkor már 11 évesnek hogyan magyarázzam meg hogy muszáj hogy legyen valakim? Ekkor ismertem meg igazán a titkot. Másodszor a történet kapcsán elöntött a negatív érzések tengere hogy lehet elcsesztem nála a bizalmam és lehet utálni fog mindig és akkor hogy lesz a feleségem?:( Itt jött be a titok, azaz a vonzás törvénye másodjára. Elhatároztam hogy nem hagyom hogy negatív érzésem eluralkodjanak magamon így inkább elképzelem azt hogy összejövök vele és elképzelem a közös életünket első csókot, gyerekeket stb. és azt hogy hogyan fogom őt meghódítani. 16 éves koráig minden évben eltöltöttem ott pár napot, és néha pár havonta telefonon is felhívtam őt. Amikor beteg volt meglátogattam amikor kórházban volt bementem hozzá. Meg akartam neki mutatni hogy mit érzek iránta hogy ha majd egyszer beszélek neki az érzéseimről, tudjak mire hivatkozni (pl emlékszel amikor meglátogattalak stb) 16 évesen elhívtam a szülővárosomba egy napra. Akkor történt meg az amit csodának hívnak. Közeli beszélgetésbe elegyedtünk és elmondta mit érez meg érzett irántam és én is elmondtam hogy én mit érzek. Elcsattant az első csók:) 16 éves korában összejöttem vele, 18 évesen elvittem Spanyolországba, 20 évesen megkértem a kezét és most 2. babánkat várjuk..:)
Én azt mondom hogy ha hasonló történeted van akkor bízz a csodában és ne add fel sosem. Csak arra koncentrálj amit szeretnél képzeld el hogy együtt vagytok a többit bízd Istenre. Persze ha nem neked szánta őt akkor más lesz a sztori, de ne erre gondolj. A te dolgod az hogy elképzeld AZT AMIT SZERETNÉL. A te dolgod az elméd. Szerintem ha képes vagy a szerint gondolkozni, a szerint érezni és tenni Ő érte, akkor megvalósul az álmod:) A te feladatod az elméd

Címkék:

:)

"Úgy döntöttem, hogy pozitívan állok ehhez a kérdéshez, ezért kijelentem: szerintem se létezik reménytelen szerelem!"

Pipacs, soha ne írj le olyan kijelentéseket, amiket belül hazugságnak érzel!
"A boldogságtól ordítani tudnék!" felkiáltásomat vajon Te komolyan vennéd? Elhinnéd nekem? Képzeld, az enyém lett az áhított pasi! :)
https://www.youtube.com/watch?v=fhuyi58db6w

Úgy döntöttem, hogy pozitívan állok ehhez a kérdéshez...

ezért kijelentem: szerintem se létezik reménytelen szerelem!

"A reménytelen szerelemről, amint kiderül, hogy nem is reménytelen, pillanatok alatt az is kiderül, hogy nem is szerelem". -- Gálik Péter

*

Nike Air Women official NHL

Nike Air Women
official NHL jerseys
Air max dam
Nike Pas Cher Femme
Michael Kors Clearance
reebok running shoes
Stone Island Outlet
prada outlet
zapatillas running
Cheap Toms Outlet Store
Canada goose dam
Pandora Store Sale
chaussure Nike homme
Nike Shoes Discount Marketplace
Nike Tn Requin Pas Cher
pandora outlet store
nike tn pas cher
new yeezy shoes
canada goose jacket outlet
cheap uggs
Boutique Ugg
Michael Kors Outlet
converse store
Uggs For Cheap
Ugg Pas Cher Femme
Jordan Store
nike sportschuhe
womens nike air max
Nike Shox discount Sale
canada goose jackets on sale
Kobe Shoes Nike
Air Jordan Retro Sale
Adidas Shoes Discount Marketplace
Nike Air 90
Canada Goose Womens Coats
hogan scontate
Ray Ban Sunglasses Online
scarpe nike
Canada Goose Outlet
Moncler Sale
Moncler Outlet Online
TOMS For Sale
Scarpe Air Max
Ugg Outlet Online Store
nfl store
moncler jacket sale
toms sale
Hugo Boss Sale
zapatos de futbol nike
suivre un envoi
Michael Kors
pandora beads
Discount Air Max
Nike Shox Cheap
Nike Air Max Cheap
Oakley Sunglasses Cheap
Nike Air Jordan 11
Air Max 90
zapatillas nike baratas
cheap uggs for women
goedkope nike air max
Pandora Store
Nike Store
Chaussure Nike Air Max Pas Cher
Nike Air Max Goedkoop
billige nike sko
Cheap Toms Shoes Outlet
adidas store
Bottes Ugg Femme Pas Cher
Air Nike
vans shoe store
Doudoune Moncler Femme Pas Cher
Hogan Outlet
Boty Nike Air
Nike Air Damen
Pandora Official Website
nike air jordan pas cher
Original Ugg Boots
Michael Kors Handbags Discount
Boost Yeezy Sale On Line
Nike Air Sneakers
longchamp bags on sale
toms shoes outlet
23 IS BACK Store
Nike Factory Store
Jordan Shoes Air
Ray ban sale online
Moncler Outlet Store
Moncler Jackets Discount Marketplace
TOMS OUTLET
Timberland Outlet
Nike Soccer Cleats Boots
zapatilla adidas
coach factory outlet online
Adidas Neo Discount Sale
Nike Shoes Sale Store
Toms Factory Outlet
nike air max running shoes
Ugg boots Sale
Negozi Pandora
Doudoune Moncler Pas Cher
ugg store
nike sb stefan janoski
Adidas Originals Stan Smith
Official Toms Shoes Outlet
Descuentos Nike
nike shoes
huarache sneakers
Pandora Store
chaussure basket homme
Nike Air Huarache For Sale
nike air
pandora jewelry store
Nike Outlet
günstige nike schuhe
Air max levně
Nike Roshe Run Sale
Air Max Kopen
Nike Online Store
fitflops sale uk
ugg factory outlet
Cheap Michael Kors
Vans Black Sneakers
nike mercurial soccer cleats
UGG BOOTS FOR WOMEN
Air Max Sneakers
Chaussure Air Max
Coach Bags On Sale
air force one pas cher
Air Max Femme
Ray-Ban Official Discounted Site
retro jordans for cheap
Yeezy Men
ugg clearance
Ugg Pas Cher En France
cheap nike air max
new pandora charms
Uggs Pas Cher Soldes
Cheap Michael Kors Tote Bag
nike schuhe günstig
nike jordan shoes
nike joggesko
Yeezy Black
adidas outlet
chaussures nike pas cher
Cheap Air Max Trainers
TOMS SHOES OUTLET
Adidas Originals Superstar
Soccer Boots Outlet nike
Nike Zapatos
Jordan Sneakers For Sale
Adidas Superstar
Toms Outlet Online
scarpe hogan outlet
Nike Air Pas Cher
Canada Goose Outlet
nike sneakers
Adidas Superstar Sale Online
Yeezy Shoes Discount Marketplace
Jordan Schoenen
ADIDAS NMD SALE ON LINE
botas de futbol
christian louboutin outlet
Doudoune Moncler Site Officiel
louboutin heels
Air Max Pas Cher
Discount TOMS
abercrombie and fitch store
Yeezy Boost Sale Online
new jordan releases
newest lebron shoes

CCMrs 2017.4.22

A reménytelen szerelem virága

Leszakítva és a földre dobva: https://www.szatmar.ro/files/wallpapers/1024x76812210437681055283_665363...
Érdemes elemezni a fotót!

Szép álmokat!

Pipacs, te tényleg elhiszed, hogy Ádám 6 éve szenved a reménytelenségtől!? Én már kezdem komolyan megsajnálni azt a szegény pasit!

Nem tudok nem gondolni rád

Auth Csilla - Nem tudok nem gondolni rád: https://www.youtube.com/watch?v=vpJuF0obbHg

Ezt a dalt azért adom most közre, hogy Ádám a meghatódástól ne tudjon ma dolgozni! :) A fejsze kiesik a kezéből, amikor fát készül hasogatni .... és a toll is bágyadtan pihen majd az ujjai között. :)

"Amikor tudod, hogy nem jön, de mégis várod"

Amikor tudod, hogy nem jön, de mégis várod
Amikor tudod, hogy kár volt az egész, mégse bánod.

Egy édesen keserű videó a reménytelenül szerelmeseknek: https://www.youtube.com/watch?v=pY5U4jszfDI

Miért érdemes megnézni? Mert megnyugtató, hogy léteznek sorstársak.

115 ezren nézték meg ezt a videót

https://www.youtube.com/watch?v=kSnFfdNCuyE ... ami erősen azt sejteti, hogy a reménytelen szerelmesek tábora létezik. Ha csak 1-2 ember lézengene reménytelenül, akkor a lájkok száma is kevesebb volna, ez tök logikus.

Engem az Univerzum piszkosul becsapott, mert évekig arra biztatott: "reménykedj" és közben Ádámos jeleket küldött.

Százból talán 1- 2, de inkább 1!

Mára már elegem van mindenből: a szerelemből, az ikerlángos sztoriból, de főképpen önmagamból.
Reménytelen szerelmek pedig léteznek, ezért aki mást állít, az hazudik. Persze néha történnek (történhetnek) csodák, s megfordulhat a széljárás, de ennek az aránya, illetve száma elenyésző! Százból talán 1- 2, de inkább 1!

Jó éjt!

A lenti soraimon kacagok.
Hajdanában egyetlenegyszer sem jutott eszembe Ádám "varázspálcáját" fürkészni, hanem a nadrágközép bámulása helyett így dúdolgattam: https://www.youtube.com/watch?v=asY0XTC_yTM

Persze a 18 éves úrilánytól igencsak messze álltam, :) de a többi stimmel.

Legalább történt volna valami, aminek titkát 7 lakat alatt őrizhetném, mert belepirulnék még az emlékek felidézésébe is, de a "varázspálcáját", drága, jó Istenem, egyetlenegyszer sem láttam ... bár akkoriban nem is voltam rá kíváncsi!

Már nem nyafognék, de most már késő,
most látom, milyen óriás ő -
és a lába méretéből ítélve,
a varászpálcája is az volt! :)

Erre vágytam

de Ádám mindig egy másik vonaton utazott! http://viccfa.linkking.us/wp-content/uploads/2012/05/necsak1.jpg

Csak elméleti síkokon nyomtuk :)

Néha még mérges is vagyok, hogy egy olyan töketlen alakra pazaroltam hajdanában az időmet, mint Ádám. :) Ha akkoriban másat választok, akkor valamiféle szexuális élménnyel is gazdagabb lehetnék, :) és nemcsak elméleti síkokon nyomtam volna (nyomtuk volna) a sódert! :)

Ó, ez nagyon vicces, ugyanakkor abszolút nem vicces!

.

Elegem van a szerelmi történetekből... és elegem van önmagamból is, ezért hamarosan lefekszem. Talán célszerű itt elköszönnöm: Szép álmokat mindenkinek!

Ismerem ezt az érzést

"Úgy érzem magam, mintha lassanként szétolvadnék, de ezt is akarom, el akarok tűnni. Hirtelen kedvem támad, hogy telefirkáljam a narancssárga falakat - olyan ábécére van szükségem, amely könyvek kitépett utolsó lapjaiból, leszakított óramutatókból, hideg kövekből áll, és cipőkből, amelyekbe már csak a szél bújik bele." - Jandy Nelson

Igen, éreztem már néhányszor így magam, de aztán túllendített a "majd lesz valahogy" reménye.

A világbéke helyett

én a reménytelen szerelem eltörlését kérném a Jóistentől, ha ilyesmire lehetőség volna. Mert ugyan mit érne az áhított világbéke, a nemzetek boldogsága, amikor éppen úgy szenvednének benne a reménytelen szerelmesek, mint most. Mivel én nem vagyok a szépségversenyek jelöltje, résztvevője, ezt le merem írni.

Ó, bárcsak világgá kiabálhatnám, hogy...

reménytelen szerelem nem létezik, de a saját noteszem feljegyzései másról tanúskodnak! Sok boldogságot kívánok azoknak, akiknek sikerült bevonzaniuk a viszonzott, mindent elsöprő, nagy szerelmet... mert nem okoz (nem okozna) az nekem örömet, hogy mások is csalódtak.

Szép álmokat mindenkinek!

Kegyetlenül pontosan és félreérthetetlenül

kép: http://www.hirlevelplusz.hu/wp-content/uploads/2015/09/1szazalek.png

Bárcsak léteznének olyan tisztánlátó - központok, ahol éjjel-nappal fogadnának ügyfeleket, illetve telefonhívásokat és e-maileket!

A reménytelen szerelmes mondana két nevet - a sajátját és a másikét - a "szakember" pedig 1 percen belül megadná a százalékos esélyt. Egyedül csak a számok képesek arra, hogy kegyetlenül pontosan és félreérthetetlenül "közöljék" az igazat.

99 százalék, hogy nem szeretsz

de 1 százalékban ott a reményem.

A csaj - aki a fenti százalékos kijelentést írta - valószínűleg átélte a viszonzatlan szerelem minden kínját, hiszen csak azok tudják, akik megszenvedték, hogy 1 százalék miatt - azaz egyetlen százalékocska miatt - nem tud az ember kiszállni a szerelmet kolduló, megalázó szituációból.

A reménytelen szerelemről

Valahol lenni kell egy lakomának,
Hová hivatalos, kit idelenn
Halálba űzött az éhség, a bánat,
A reménytelen szerelem.

Valahol lenni kell egy palotának,
Hová bejáratos, kit idelenn
Minden örömből és fényből kizártak
S elhullt a rögös útfelen.

Valahol lenni kell egy orgonának,
Melyen majd egyszer befejezhetem
A dallamot, mely itt halálba bágyadt
S amely az életem nekem!

(Juhász Gyula)

Szeretni valakit, aki nem szeret...

http://nyultam.com/wp-content/uploads/2014/02/remenytelen-szerelem.jpg

Én már nem várok sem repülőt, sem hajót, ... és azt is megbántam, hogy a szerelemvonatra felültem.

Élő bizonyíték

Élő bizonyítéka vagyok annak, hogy a reménytelen szerelem létezik, úgyhogy nincs is tovább miről beszélni :) Az ellenkezőjéről győzködhet engem akár ezer ember is, de akkor is csak magamnak hiszek.

Itt van a kutya elásva :)

A fenti szöveg eme mondatában: "Persze ha nem neked szánta őt akkor más lesz a sztori, de ne erre gondolj".

Az egész világháló tele van reménytelen szerelmek keserű történeteivel. Kell ennél nagyobb bizonyíték?

Ó, ha ezt Juhász Gyula megélhette volna!

Mit? Hát azt, hogy a reménytelen szerelem nem létezik, :) ... de nem élte meg! :)

Juhász Gyula: Milyen volt: https://www.youtube.com/watch?v=2jNfRidblNA
( Előadja: Latinovits Zoltán)

Nagyon furcsállom ezt a szituációt

"Akkor 24 éves voltam és a munkatársam szintén. Ott ismertem meg az ő kishúgát aki akkor 10 éves volt. Első látásra éreztem iránta egy különleges köteléket de mivel 10 éves volt én meg 24 így nem gondolkoztam semmiről, elnyomtam magamban az érzést".

Ítélkezés nélkül csak annyit mondok: nagyon furcsállom ezt a szituációt, még akkor is, ha hiszek a karmikus szerelemben.

Miért? Mert egy 10 éves gyerekről van szó.

"A helyzetemet különben bonyolította hogy akkor ,,járt” az osztálytársával, azaz volt köztük valami kis gyerekszerelem". No, ez meg feltette nálam az i-re a pontot. :)

Lányos mama vagyok, talán azért nem vagyok megértő.
Ha anyaként ilyesmit észleltem volna a saját lányom körül, Ő kapott volna egy nyaklevest, a 24 éves pasinak meg kívül lett volna tágasabb, az már tuti.

A reménytelen szerelem sokkal költőibb :)

A reménytelen szerelem sokkal költőibb, költői feldolgozásra sokkal alkalmasabb, mint a boldog szerelem. A költőt is sokkal jobban ihleti: mert az ihlet legfőbb táplálója a vágy, és az ember nem az után vágyódik, aki mellette van, hanem az után, aki messze, elérhetetlenül messze van.

Szerb Antal

Ezzel csak az a gondom, hogy nem vagyok poéta! :)

Amitől az ember totálisan össze tud zuhanni

Ha van igazán rohadt dolog ezen a nyavalyás világon, egy dolog, amitől az ember totálisan össze tud zuhanni, és abszolút lemegy elmehülyébe, az a reménytelen szerelem!

Pelham Grenville Wodehouse

Kedvemre beszélt, :) ezért megjegyzem a nevét!

A reménytelen szerelem édes kín

A szerelem olyan szenvedély, amely akkor is éget, ha nincs hozzá társ. Akkor talán még kínzóbb. Mert a reménytelen szerelem édes kín, ám az egyedüllétben még a szerelem is megkeseredik.

Benedek István

Mint ahogyan azt a fenti idézet is bizonyítja, Benedek István szerint is létező fogalom: a reménytelen szerelem.

Reménytelen szerelem - olyan nincs?

"A reménytelen szerelemről …..(nincs olyan)" ? Hmm ...
Szegény Vajda János, Csokonai Vitéz Mihály, - és sorolhatnám a többieket napestig, - úgy haltak meg, hogy azt gondolták: a reménytelen szerelem létezik.

Vagy itt van ez a leányzó, akinek az írását a világhálóról hoztam:

Reménytelen szerelem:

"Az eszem tombol, a szívem zakatol, a lelkem ordít, a szemem sír, az ajkam nevet, ha meghallom azt az egy Nevet.
Amikor meglátlak téged, a szemeim apró szívecskékké válnak..
Benned csak egy hiba van....h nem engem szeretsz..

Az egyik legrosszabb érzés, ha annak, aki neked az egyetlen a sok közül, te csak egy vagy a sok közül.
Rám se írsz.? Nem is keresel.? Leszarom.! Csak tudod akkor se keress, és ne is írj rám, mikor az lesz kirakva hogy kapcsolatban. :)))

milyen különös,ha csak meglátlak az utcán,már attól tökéletes lesz a napom
tudom, hogy nem vagyok szép, de mindennap remélem, hogy annak látsz.
megláttalak,úgy éreztem forog velem a világ, zavaromban azt sem tudtam fiú vagyok e vagy lány. megigéztél babonáztál,beléd estem teljesen,minden álmom csak te voltál,s álmodoztam csendesen. volt egy érzés a szívemben melyhez nincsen fogható,olyan nagyon akartalak,szóval el sem mondható. naiv voltam azt reméltem,én leszek az egyetlen,kéz a kézben együtt járunk s velem leszel,csak velem."