dr. Horváth Judit
LÉLEKTUNING
A hétvégi visszavonulás során megtapasztaljuk a gondolatok teremtő erejét, megtanuljuk, milyen módon lehetséges rezgésszintünk emelése. Megvizsgáljuk, hogy időnként miért nem tudunk sikeresen teremteni, illetve miért nem az valósul meg, amit teremteni szerettünk volna. Módszert tanulhatsz meg az önkorlátozó hiedelmeid beazonosítására és oldására. Megérezzük a szeretet rezgését és a hála varázslatos erejét. Vizualizációval és meditációval plusz erőt adunk a teremtő folyamatnak.
COACHING
Nem szívesen adok tanácsot. A coaching szakmát és annak módszerét pont azért szeretem, mivel nem kell, hogy ezt megtegyem. A tanácsom nem is biztos, hogy megfelelő lenne Neked, még akkor sem, ha ez az egyszerűbb megoldást jelentené számodra. Ezért én csak kérdezek, támogatlak, kísérlek. Te pedig ezáltal megtalálod a problémádra – bár nevezzük inkább a feladatodnak – a lehető legjobb megoldást. Hidd el, nálad jobban senki nem tudja, merre vezet az utad.
EFT
Az EFT (Emotional Freedom Techniques - érzelmi felszabadítás technika) egy csodálatos gyógyító és öngyógyító módszer. Könnyen elsajátítható, roppant egyszerű és talán ezért is nagyon hatékony eszköz, mely rengeteg érzelmi és fizikális tünetekkel járó problémára is megoldást kínál.
Az EFT alkalmazása még kevésbé elterjedt, de ahogy Gary Craig, a módszer kidolgozója mondja, próbáljuk meg minden felmerülő problémán. Meg fogsz lepődni – jó értelemben – az elért eredményen!
„Foglalkoztat a jövőm, mivel a hátralevő napjaimat ott szeretném eltölteni.”
És ha tenni is szeretnél a jövődért, akkor várlak a „LÉLEKTUNING”-on, EFT tanfolyamon, illetve személyes konzultáción.
Horváth Judit
+3620/9920-181





